Ukraine
Інвестиції в майбутнє України

Westinghouse – найбільш комплексний постачальник послуг повного ядерного циклу

Westinghouse Electric Company формує майбутнє безвуглецевої енергії, пропонуючи безпечні та інноваційні ядерні технології підприємствам у всьому світі. Westinghouse встановила перший у світі комерційний водо-водяний реактор у 1957 році, і технологія компанії є основою для майже половини атомних станцій у світі. Вже понад 130 років інновації роблять Westinghouse найкращим партнером у галузі технологій, що охоплюють повний ядерний паливний цикл.

Розкриваючи унікальні властивості технології AP1000® для забезпечення критично важливої та безпечної енергії, якої потребує світ

Безпека стоїть на першому місці у діяльності Westinghouse. Це стосується як продуктів, які ми створюємо та продаємо, а також проєктів, котріми реалізує мо на міжнародному рівні.

Westinghouse і «НТ-Інжиніринг» підписали Меморандум про співпрацю для збільшення потужності ядерних реакторів

Завдяки співпраці буде збільшено річне виробництво електроенергії та знижено експлуатаційні витрати реакторів ВВЕР

Київ, Україна – Компанія Westinghouse Electric та ТОВ «НТ-Інжиніринг» оголосили сьогодні про підписання Меморандуму про співпрацю щодо реалізації проєктів з оптимізації технічного обслуговування та ремонту систем водно-водяних енергетичних реакторів (ВВЕР), що стало важливим кроком до підвищення рівня безпеки та ефективності цих реакторів в Україні.

НАЕК «Енергоатом» і Westinghouse просувають чисту енергетику по всій Центральній і Східній Європі

З НАЕК «Енергоатом» підписано ексклюзивну угоду про постачання в Україну технології AP1000®.

Кранберрі Тауншип, штат Пенсильванія – Westinghouse Electric Company і ДП НАЕК «Енергоатом» підписали ексклюзивну угоду про постачання реакторів Westinghouse AP1000 на АЕС України. Підписання історичної угоди відбулося в штаб-квартирі Міністерства енергетики у Вашингтоні в присутності президента України Володимира Зеленського, міністра енергетики США Дженніфер Ґранголм і міністра енергетики України Германа Галущенко.

Westinghouse формує майбутнє чистої енергії

Атомна енергетика необхідна для розширення «зеленого» енергобалансу і переходу до безвуглецевої економіки.

Протягом багатьох поколінь атомні електростанції є одним з основних джерел екологічно чистої енергії в усьому світі, доводячи свою надійність і необхідність для критично важливої інфраструктури. Під час проєктування атомних електростанцій нового покоління на основі цього досвіду вирішуються деякі з найскладніших завдань сучасного ринку, об'єднуючи ключові знання та інноваційні технології. Понад 130 років компанія Westinghouse розвиває енергетичну галузь, і ми будемо тут, щоб продовжувати визначати майбутнє атомної енергетики протягом наступних 130 років.