Ukraine
Інвестиції в майбутнє України

Westinghouse і «НТ-Інжиніринг» підписали Меморандум про співпрацю для збільшення потужності ядерних реакторів

Завдяки співпраці буде збільшено річне виробництво електроенергії та знижено експлуатаційні витрати реакторів ВВЕР

Київ, Україна – Компанія Westinghouse Electric та ТОВ «НТ-Інжиніринг» оголосили сьогодні про підписання Меморандуму про співпрацю щодо реалізації проєктів з оптимізації технічного обслуговування та ремонту систем водно-водяних енергетичних реакторів (ВВЕР), що стало важливим кроком до підвищення рівня безпеки та ефективності цих реакторів в Україні.

НАЕК «Енергоатом» і Westinghouse просувають чисту енергетику по всій Центральній і Східній Європі

З НАЕК «Енергоатом» підписано ексклюзивну угоду про постачання в Україну технології AP1000®.

Кранберрі Тауншип, штат Пенсильванія – Westinghouse Electric Company і ДП НАЕК «Енергоатом» підписали ексклюзивну угоду про постачання реакторів Westinghouse AP1000 на АЕС України. Підписання історичної угоди відбулося в штаб-квартирі Міністерства енергетики у Вашингтоні в присутності президента України Володимира Зеленського, міністра енергетики США Дженніфер Ґранголм і міністра енергетики України Германа Галущенко.

Westinghouse формує майбутнє чистої енергії

Атомна енергетика необхідна для розширення «зеленого» енергобалансу і переходу до безвуглецевої економіки.

Протягом багатьох поколінь атомні електростанції є одним з основних джерел екологічно чистої енергії в усьому світі, доводячи свою надійність і необхідність для критично важливої інфраструктури. Під час проєктування атомних електростанцій нового покоління на основі цього досвіду вирішуються деякі з найскладніших завдань сучасного ринку, об'єднуючи ключові знання та інноваційні технології. Понад 130 років компанія Westinghouse розвиває енергетичну галузь, і ми будемо тут, щоб продовжувати визначати майбутнє атомної енергетики протягом наступних 130 років.

Розвінчання міфів про довгострокову експлуатацію

Забезпечення довгострокової експлуатації атомних електростанцій в усьому світі має важливе значення для досягнення цілей чистої енергії для безпечнішого майбутнього.

У той час як деякі енергокомпанії подають заявки на перше або друге подовження ліцензії, в інших залишаються ще десятиліття експлуатації до закінчення терміну дії їхньої початкової ліцензії. Незалежно від того, в якій частині життєвого циклу атомної електростанції вони перебувають зараз, розробка стратегічного плану з довгострокової експлуатації забезпечує стійкі переваги, які можуть бути реалізовані на станціях будь-якої конструкції та віку.

Огляд продуктів: Система безпеки Common Q™

Платформа КВПіУ класу безпеки Common Q від Westinghouse забезпечує енергокомпаніям значну економію на експлуатації та технічному обслуговуванні за рахунок скорочення або повної відмови від спостереження, а також високої доступності та надійності перевіреної технології AC160N.

Універсальна платформа може бути встановлена на станції майже на будь-якої конструкції і легко інтегрується в існуючі системи станції для скорочення витрат і строків впровадження. Платформа Common Q наразі встановлена на 12 діючих атомних електростанціях у США і 18 діючих атомних електростанціях за межами США, включаючи чотири блоки AP1000® в Китаї і блоки APR1400 в Кореї та ОАЕ.