Haiyang Site Unit 1

Westinghouse формує майбутнє чистої енергії

24 червня 2021 | Westinghouse Electric Company

Атомна енергетика необхідна для розширення «зеленого» енергобалансу і переходу до безвуглецевої економіки.

Протягом багатьох поколінь атомні електростанції є одним з основних джерел екологічно чистої енергії в усьому світі, доводячи свою надійність і необхідність для критично важливої інфраструктури. Під час проєктування атомних електростанцій нового покоління на основі цього досвіду вирішуються деякі з найскладніших завдань сучасного ринку, об'єднуючи ключові знання та інноваційні технології. Понад 130 років компанія Westinghouse розвиває енергетичну галузь, і ми будемо тут, щоб продовжувати визначати майбутнє атомної енергетики протягом наступних 130 років.

Від великих обсягів виробництва електроенергії до скорочення часу розгортання – наші проєкти електростанцій нового покоління відповідають енергетичним вимогам різних ринків по всьому світу, щоб забезпечити світ енергією без викидів вуглекислого газу.

Технологія AP1000: революція в безпеці і продуктивності

vogtle-unit-3-southwestGeorgia Power Vogtle 3

Наш реактор AP1000 покоління III+ встановив новий галузевий стандарт для реакторів типу ВВЕР завдяки спрощеному, інноваційному та ефективному підходу до забезпечення безпеки. Ця революційна технологія є результатом більш ніж 60-річного успішного досвіду експлуатації атомних електростанцій з використанням вдосконалених версій обладнання, присутнього в діючих реакторах типу ВВЕР, розроблених компанією Westinghouse.

Головною метою проєктування реактора було спрощення всіх систем, тому наші реактори AP1000 простіше і дешевше будувати, експлуатувати й обслуговувати, що сприяє значній економії, зниженню витрат на експлуатацію і технічне обслуговування та значному підвищенню рівня безпеки. Досягти цього вдалося за рахунок використання пасивних систем безпеки, які використовують сили природи, такі як гравітація і конвекція, а також накопичену енергію для підтримки безпеки станції навіть під час сценарію «знеструмлення АЕС». Це єдина перевірена технологія, що відповідає вимогам безпеки після аварії на АЕС Фукусіми протягом понад 72 годин без необхідності використання змінного струму.

З чотирма енергоблоками, що встановили рекорди в ході повноцінної комерційної експлуатації, реактор AP1000 є найпросунутішою технологію на сьогоднішній день, здатною генерувати понад 1 ГВт електроенергії в централізовані енергосистеми.

Дізнатися більше:
AP1000


Реактори eVinci: Атомна енергія у будь-якій точці світу з розгортанням протягом одного місяця

evinci

Мікрореактор eVinci – це наше рішення для ринків віддаленої і децентралізованої генерації. Наша концепція дає змогу легко транспортувати повністю виготовлений на заводі, заправлений і складений агрегат, а монтаж на місці займає близько 30 днів. Мікрореактор призначений для роботи залежно від потреб клієнта в енергії, що усуває необхідність у частій дозаправці. Інноваційна конструкція також дозволяє реактору працювати і досягати безпечної зупинки без потреби в додаткових елементах управління, зовнішньому джерелі енергії або втручанні оператора, що забезпечує високу автономність роботи.

Це рішення є оптимальним для електрифікації віддалених районів (далеко від основних мереж і джерел електропостачання), забезпечуючи від 1 до 5 МВте чистої електроенергії а також можливість забезпечення теплом промислових процесів або житлових приміщень. Мікромережі, такі як віддалені населені пункти, промислові шахти і критично важливі об'єкти інфраструктури, можуть отримувати енергію без необхідності використання дизельних генераторів або інших дорогих, брудних і важковідновлюваних джерел енергії.

Дізнатися більше:
eVinci